Horský hotel Sepetná, Ostravice
Tisknout Přidat do oblíbených

Masáže a ozdravné techniky na Sepetné v Beskydech

Masáže a ozdravné techniky na Sepetné v Beskydech

 

Čokoládová olejová masáž

Čokoládový rituál spočívá v ošetření lávovými kameny.

 

Jedinečný zážitek přináší:

 

*čokoládový peeling z třtinového cukru

*masáž celého těla čokoládovým olejem včetně lávových kamenů

*zábal v teplém čokoládovém másle

*ošetření obličeje čokoládovým máslem Natural

 
Pozn. Přijďte osprchovaní, po proceduře 4 h nesprchovat.
 
Cena: - (80 min): 990,- Kč
 

Konopná masáž 

Léčebná procedura působí do hloubky celého organismu díky BIO konopnému extraktu.

 

*působí protizánětlivě a regeneračně
*podporuje hojení ran, ekzémů a akné
*příznivě působí na imunitní systém
*detoxikuje organismus
*pomáhá při revmatických bolestech

 

 

 

Cena: - (50 min): 790,- Kč, (20 min): 390,- Kč

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

Speciální jemná hmatová technika efektivně působí na stimulaci lymfatických cév v kůži a podkoží. Manuální lymfodrenáž stimuluje krevní oběh, aktivuje proces detoxikace a obnovuje správný tok lymfy. Účinky jsou nejen léčebné, ale i preventivní a regenerační. Obličejová lymfodrenáž pomáhá při častých zánětech vedlejších dutin a středouší, problémech se zuby, preventivně při migrénách, akné.

 

Cena: - (50 min): 790,- Kč

   

Manuální lymfodrenáž dolních končetin

Hmaty pomáhají zmenšit růst tukových buněk tam, kde lymfatickou masáž nejvíce potřebujeme. Pomocí hmatů se uvolní uzliny a zajistí odcházení drenážové tekutiny z těla ven. Masáž se nejčastěji aplikuje při otocích dolních končetin, zvýšeném ukládání tuků a pro regeneraci a zvýšení imunity.

 

Cena: - (50 min): 790,- Kč

 

Masáž celého těla

Masáž, při které se masírují celá záda, nohy a plosky nohou. Při této masáži dochází k uvolnění celého těla a odstranění bloků a bolesti v těle. Masáž celého těla velmi dobře působí proti stresu.

 

 

Cena:  celková masáž (50 min.): 650,- Kč
   částečná masáž (20 min.): 350,- Kč
   

Aroma masáž

Přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, regeneruje pokožku a uvolňuje svaly, přivolává spánek, navazuje příjemnou náladu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Regeneruje organismus.


Cena: - (50 min.) : 790,- Kč, (20 min.): 390,-Kč

     

Thajská masáž hlavy, šíje a krku + ušní svíce

Tato masáže se zaměřuje na oblast krku, šíje a trapézových svalů, stimuluje a uvolňuje energetické dráhy a spazmatické oblasti, natahuje a protahuje zkrácené svaly.

Pomáhá při bolestech krční páteře, léčí migrény, snižuje krevní tlak, posiluje imunitu, pomáhá proti nespavosti, hyperaktivitě a celkově zklidňuje organismus. Ušní svíce je jednoduchá terapie při chronických stavech nedoslýchavosti, hučení v hlavě, stresech a migrénách. Při aplikaci vnímáme teplo a jemný praskot v uchu, podobné slabému praskání dřeva v krbu.


 

Cena: - (50 min): 790,- Kč


Thajská masáž hlavy, šíje a krku

Cena: - (20 min): 390,- Kč

 

Peeling celého těla ČOKOLÁDA-POMERANČ

Čokoládový peeling je luxusním pokušením a relaxací v jednom.

 

* Zlepšuje náladu uvolňováním endorfinů (hormonů štěstí)

* Ovlivňuje bolesti hlavy a správnou činnost nervů

* Působí proti stresu a zánětům

* Obsažené antioxidační látky zpevňují a regenerují cévy

 

Tělový peeling čokoláda-pomeranč s přídavkem kávy je směs rostlinných olejů a mořské soli. Pomocí peelingu promasírujeme pokožku, odstraníme odumřelé buňky a Vaši pokožka tak bude sametově hebká. Pomerančový olej působí jako antidepresant a zbavuje stresu. Příznivě působí při potížích s celulitidou.

 

Cena: - (20 min) : 450,-Kč

     

Pure Fiji - exotický rituál

Přírodní kosmetika „Pure Fiji" ve spojení s unikátními masážními rituály vám umožní ochutnat alespoň kousek tohoto panenského tropického ráje.

 

*používají se exotické oleje s kokosovým mlékem

*exotické oleje krásně voní a jsou hypoalergenní

*masáž kokosovými měšci zvyšuje tělesnou i duševní kondici

*pozitivně ovlivňuje psychický stav organismu

 

 Cena: - (80 min) : 990,-Kč

 

 Kineziotaping

Aplikace průžných tejpovacích pásek pomáhá při mnoha situacích:

 

*pásky podporují svalovou funkci

*snižují nahromaděné tělesné tekutiny

*zlepšují kloubní potíže

*vhodné u přetížených svalů, stavech po úrazech

 

Cena: - (20 min) : 350,-Kč

 

     

Havajská masáž Lomi-Lomi

Základy této masáže spočívají v použití speciálních pohybových technik, které svou rytmikou a energickým potenciálem mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Havajská masáž „Lomi-Lomi“ (volně můžeme přeložit jako „laskavé ruce“), ,,tzv. havajské předloktí“, je specifická střídáním dlouhých rytmických tahů a silnějších tlaků prsty, dlaněmi a právě předloktím.

 

Havajská masáž se doporučuje při:

 

* přepracovanosti a nesoustředěnosti
* častých bolestech celého organismu
* pocitech ztuhlosti svalů a kloubních spojení
* vnitřní nerovnováze a nervozitě
* podráždění

       

 

Účinky  masáže:

 

* odstraňuje fyzickou a psychickou únavu
* prokrvuje celý organismus
* detoxikuje, harmonizuje organismuz
* odstraňuje napětí ve svalech
* umocňuje pocity klidu a pohody

 

 

 

Cena: - (50 min): 990,- Kč

 

 (hlava, záda, zadní část nohou)

 

 

 

Masáže a ozdravné techniky na Sepetné v Beskydech

Medová masáž

Osvědčená detoxikační metoda využívající účinků medu i jemných maserských hmatů. Dochází k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tkání. Masáž je výborná při migrénách, nespavosti, poruchách trávení, chronické únavě, depresi a nezdravém zůsobu života.

 

Cena: - (50 min): 790,- Kč

 

 

Reflexní masáž chodidel

Představuje jednu z nejpříjemnějších masáží vedoucí nejen k odstranění stresu spojeného s dnešní uspěchanou dobou, ale reflexně ovlivňuje také vnitřní orgány. Odstraňuje pocit těžkých nohou, má léčebné i preventivní účinky na bolesti svalů, kloubů a páteře.

 

Cena: - (20 min): 350,- Kč

 

Bylinková koupel Eukalyptus

Koupel dodá organismu vitalitu a pocit naprostého osvěžení. Doporučujeme nejen při prevenci nachlazení, ale i uvolnění dýchacích cest a pro osvěžení organismu. Přísady éterických olejů eukalyptu mají osvěžující a antiseptický účinek. Společně s pleťově čistícími látkami aktivně ovlivňují pocit zdraví Vaší pokožky a Vašeho těla.

 

Cena: - (20 min) : 150,-Kč

  

Rašelinová koupel

Koupel Vás povzbudí, nabije přírodní energií a zažijete pocit znovuzrození. V případě, že vás trápí pohybové problémy, bolesti zad, revma, artróza, dna, akné, ekzémy, lupy či lupénka, pak je léčba rašelinovou koupelí jako stvořená právě pro vás. Rašelinová koupel je vhodná pro uvolnění svalového napětí na řešení gynekologických problémů!

 

Cena: - (25 min) : 450,-Kč

 

Bylinková koupel Meduňka

Koupel je vynikajícím pomocníkem při nervové vyčerpanosti a mírné úzkosti. Příznivý účinek má i při chorobách z nachlazení. Přísady éterických olejů indické meduňky lékařské mají uklidňující a uvolňující účinek.

 

Cena: - (20 min) : 150,-Kč

   

Kaštanová koupel

Zpevňuje cévní stěnu, prevence křečových žil. Kdo má sklon k unaveným, těžkým nohám a občas mívá pocit, že už neunese své tělo, ten by měl vyzkoušet tuto kaštanovou koupel, která zlepší krevní oběh a obdaruje vás pocitem lehkosti ve všech končetinách.

 

Cena: - ( 20 min) : 150,-Kč

 

Levandulová koupel

Zklidňující levandulová koupel mírní duševní a svalové napětí, má uvolňující a harmonizující účinky, koupel je velmi vhodná při stavech přecitlivělosti a poruchách usínání.

 

Cena: - ( 20 min) : 150,-Kč

   

Bylinková koupel Rozmarýn

Je vynikající jako povzbuzující koupel při melancholických stavech. Pomáhá povzbuzovat nervový systém a zlepšuje selhávání paměti. Koupel je vhodná při revmatismu, artritidě a některých druzích bolestí hlavy.

 

Cena: - (20 min) : 150,-Kč

 

Koupel v mořské soli se sušenými květy růže

Blahodárné účinky mořské soli se snoubí s čistým esenciálním olejem, sušenými bylinkami a vytváří dokonalý aromaterapeutický zážitek z Vaší koupele. Růžové květy mají zjemňující a zklidňující účinky. Sůl z růžových plátků se hodí k péči o jakýkoliv typ pleti, zejména na pleť citlivou se sklonem k alergickým reakcím.

 

Cena: - ( 20 min) : 190,-Kč

 

Koupel v mořské pivní soli

Nejen pánové si mohou užít lahodárné účinky mořské soli jemně parfemované vůni sladu. Pivní koupel vytváří dokonalý aromaterapeutický zážitek.

 

 

Cena: - (20 min) : 190,-Kč

     

Rašelinový zábal

Hřejivý zábal působí blahodárně na Vaše tělo. Dodává organismu energii, navozuje pocit klidu a vnitřní harmonie. Blahodárně působí při léčbě svalového a kloubního revmatismu, artróze, poškozených plotýnkách, bolestech kloubů a páteře, ischiasu a při poruchách prokrvení periferií.

 

Cena: - (20 min) : 450,-Kč


Zábal z minerálního bahna

Minerální bahno je přípravek přírodního původu pocházejícího z hlubin Mrtvého moře. Bahno dodá pokožce regeneraci, výživu i hydrataci. Tento zábal je vhodný pro celkové zrelaxování organismu i zmírnění psychického napětí. Pokožku na závěr ošetříme výživovým tělovým krémem. Bahno působí blahodárně při léčbě lupenky, ekzému, revmatismu, akutních  a chronických zánětů a při bolesti pohybového aparátu.

 

Cena: - (20 min) : 450,-Kč

 

Magic hot stones - horké lávové kameny

Magic hot stones je masáž, která svými účinky dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí. Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstranění blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle.

 

Cena: - (50 min) : 890,-Kč

 

Bahenní koupel z Mrtvého moře

Obsahuje vysoké procento hořčíku, draslíku, bromu a dalších důležitých minerálů a stopových prvků. Tyto prvky působí uklidňujícím účinkem na celé tělo, bahenní minerály podporují buněčný metabolismus a regenerují buněčnou strukturu pokožky. Působí proti stárnutí, redukují vrásky, rozjasňují a omlazují pokožkuposkytují maximální výživu kůži i pleti aktivně ji tak regenerují a zkrášlujívyhlazují celulitidu, aktivují lymfatický systém a zlepšují krevní oběhurychlují rozklad a spalování buněk v podkožní tukové vrstvěodstraňují odumřelé kožní buňky, pomáhají při léčbě lupenky, ekzému a aknépomáhají a ulevují při bolesti svalů a kloubů revma, artritidamají blahodárné ozdravné a relaxační účinky na celý organismu.

 

Cena: - (25 min) : 450,-Kč

 

Vířivá koupel na dolní končetiny s TEA TREE olejem

Jedná se o výbornou proceduru v případě špatného prokrvení končetin, stavu po úraze (např. zlomenině, vymknutí) nebo u diabetu mellitu (cukrovky), kde jsou časté potíže s prokrvením končetin. Esenciální olej je nejsilnější přírodní antiseptikum, čistí pokožku od bakterií a tím zabraňuje průniku infekce do kůže. Velmi dobře čistí rány a odumřelých částí tkáně a tím urychluje jejich hojení. Vynikající pomoc nabízí při bolestech a zánětech kloubního systému a artritidě.

 

Cena: - ( 20 min) : 150,-Kč

 

Profesionální 3D masážní stroj na nohy, lýtka i chodidla

Neopakovatelný zážitek, který Vám provede masáž akupresurních bodů, uvolní Vás, prohřeje a nenechá v klidu, jak se budete těšit na další cyklus druhý den. Extrémně přijemná a efektivní cesta k vylepšení zdraví a zbavení stresu.

 

Cena: - ( 15 min) : 250,-Kč

 

V případě zájmu kontaktujte pracovníky Relaxcentra nebo recepce hotelu či penzionu:

 

Relaxcentrum: +420 558 662 906

Hotel Sepetná: +420 558 682 108

Penzion Sluníčko: +420 603 852 100

 

Zde si můžete prohlédnout galerii Rekreačního centra Sepetná včetně virtuální prohlídky Relaxcentra

Gastronomie

  • Pobytové stravováníPolopenze formou teplého rautu s výběrem ze 3 jídel, příloh... Více informací »
  • Stravování skupinStravování a skladba jídelního lístku je zpravidla věcí dohody... Více informací »

Novinky

20.10.2017

Zvýhodněný 2denní pobyt (4.-5.11.)


V termínu 4. - 5. listopadu nabízíme v hotelu Sepetná i penzionu Sluníčko zvýhodněný dvoudenní pobyt. Vyrazte na hory, užijte si pobyt na čerstvém vzduchu a dobijte trochu "baterky”. Balíček zahrnuje volný vstup do bazénu během soboty, ale i neděle. Využijte také kredit na čerpání sportovních a relaxačních služeb a dopřejte si masáž či koupel, zahrajte badminton nebo bowling.

17.10.2017

Ostravický kros


Rekreační centrum Sepetná bude jedním z partnerů prvního ročníku běžeckého závodu Ostravický kros, který se koná již tuto sobotu 21. 10. 2017 v areálu Golf & Ski Resortu v Ostravici. Sobotní akci organizují místní sportovci Jan a Jakub Zemaníkovi. Přijďte se proběhnout v areálu golfového hřiště s výhledem na beskydské vrcholky, nebo si užít závodní atmosféru a podpořit běžce.

Archiv novinek ››

Okolí

U nás je vše na dosah, máme ideální polohu uprostřed Beskyd přímo pod nejvyšší vrcholem - Lysou horou.

  • Turistické a cyklistické stezkyCyklistika je v Beskydech velice oblíbená i díky Beskydskému cyklobusu, který vás zaveze k Vámi zvolenému bodu, ze kterého se můžete na kole vydat zpět.
  • Zajímavosti v okolíPěší turistika po kopcích Moravskoslezských Beskyd, koupání v krytém bazénu nebo dohřívaném venkovním Koupališti Sluníčko, golf, nebo jen relaxace v krásné přírodě, kterou Moravskoslezské Beskydy nabízejí. Okolí »

Napsali jste o nás

Další hodnocení naleznete na:www.czechadvisor.cz
Ohodnoťte nás.

r
e
z
e
r
v
a
c
e


Hotel Sepetná
Penzion Sluníčko
Chata MěsíčekFacebook RC Sepetná TOPlist