Navštivte nás

Aktuálně


Restaurace hotelu Sepetná

K příjemnému pobytu v Beskydech určitě patří také dobré jídlo a pití. Zastavte se v naší stylové restauraci a vyberte si jídla ze stálého jídelního lístku nebo různých sezónních nabídek. Několikrát ročně u nás probíhají gastronomické akce, například v rámci projektu Jak šmakuje Moravskoslezsko. Účastníme se také pravidelně akce Grand Restaurant Festival

Ubytovaní hosté

Pro ubytované hosty nabízíme denně od 7:30 do 10:00 hodin snídani včetně studených a teplých nápojů. Večer pak pro ty, kteří si objednali polopenzi nebo mají večeře zahrnuty v ceně pobytových balíčků, probíhají od 18:00 do 20:00 hodin večeře.

Výběr z jídelního lístku

Hosté, kteří si chtějí vybrat z jídelního lístku, mohou navštívit restauraci v době od 11:00 do 21:00 hodin. Upozorňujeme, že v letních měsících, případně během prodloužených víkendů zahrnujících státní svátky, je v době podávání večeří ubytovaným hostům, tj. od 17:30 do 20:00 hodin, restaurace otevřena pouze pro ubytované hosty. Děkujeme za pochopení.

Fakta

V původní části hotelu z roku 1910 se nachází stylová restaurace pro 160 osob s přilehlým sálónkem pro dalších 40 osob. Vedle restaurace je terasa s kapacitou 96 míst a jedinečným výhledem na masiv Smrku. 

Terasa s výhledem a dětské hřiště

Součástí restaurace hotelu Sepetná je zmíněná terasa, která je v provozu v případě příznivého počasí, hlavně pak během letních měsíců. Je částečně krytá a můžete se z ní kochat pohledem na beskydské kopce na čerstvém vzduchu. Z terasy je výhled na dětské hřiště s nerezovým toboganem a dalšími atrakcemi pro děti. Můžete si tak vychutnat naše dobroty a mít přitom své děti pod dohledem. 

Dnešní nabídka 18.11.2017

Vyberte si z večerního teplého bufetu (18:00 - 20:00)
 
Polévka
Rajská polévka s těstovinou
Hlavní jídla a přílohy
Uzená vepřová kýta pečená v celku
Kuřecí prsa v sýrovém těstíčku
Živáňská pečeně
Těstoviny se smetanovo-sýrovou omáčkou
Přílohy a saláty
opékané brambory, zeleninová rýže, pečivo
Máslová zelenina, hříbkové ragů
Smetanovo-pepřová omáčka
Dezerty
Buchtičky s krémem
Smetanový dezert
Dobrou chuť Vám přeje kolektiv kuchařů hotelu Sepetná
 

 

Rezervujte si stůl: +420 603 852 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jak se k nám dostanete

Informace pro hosty restaurace (EET)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technických výpadků pak nejpozději do 48 hodin.

Další služby hotelu Sepetná


Pobyty v Beskydech

Přijeďte do Beskyd a poznejte oblast pod jejich nejvyšším vrcholem - Lysou horou (1323 m n.m.). Na pár dnů, víkend či dovolenou. Připravili jsme pro Vás celou řadu zajímavých pobytových balíčků, které nabízejí stylové ubytování v chatě Měsíček a další služby a výhody Rekreačního centra Sepetná a partnerů.

Podívejte se na kompletní nabídku pobytových balíčků RC Sepetná
Kde nás najedete
Poznávejte Beskydy

Doplňkové služby


Rekreační centrum Sepetná nabízí i další služby, proto nás neváhejte navštívit a užít si spoustu zábavy a relaxu u nás na Sepetné.