Horský hotel Sepetná, Ostravice
Tisknout Přidat do oblíbených

Animační program letní dovolené v Beskydech

Foto letního animačního programu

 

Letní animační program na Sepetné v Beskydech je nabitý různými aktivitami a programy pro děti, ale myslíme i na rodiče a všechny, kteří si chtějí užít dovolenou naplno. Na Sepetné nabízíme spoustu příležitostí pro aktivní trávení dovolené a současně také programy relaxační. Stačí si jen vybrat - Fotogalerie

 

Aktivity letního animačního programu (některé programy zajišťované externě mohou být nahrazeny jinými)*:

 

Dobrodružná výprava po medvědí stezce ke Zbujovi  - velmi oblíbený a záživný okružní výlet lesní cestičkou, která je značena medvídky. Je třeba sledovat stromy se značkami, aby se dobrodruzi v beskydských lesích neztratili. Odměnou se pak všem stane nádherný výhled z medvědí skály do údolí řeky Ostravice. Po cestě možná nalezneme zbojníky ukrytý poklad. Vrcholová prémie čeká v Dřevjance U Zbuja - horské hospůdce, kde stále praská dřevo v kamnech. Cestu zpět je možné si vychutnat 4km sjezdem na koloběžce. U Zbuja si můžete zapůjčit koloběžku a vrátit ji v recepci hotelu Sepetná. Více o výletu včetně fotografií.

 

Beskydská střela - na parkovišti nad hotelem Sepetná nebo na hřišti penzionu Sluníčko si budete moci zdarma vyzkoušet terénní dvoukolku segway. Nemusíte se obávat, zvládne to každý. Za dozoru animátorů projedou slalomem s přehledem i děti :-) Tip: vyzkoušejte na parkovišti a pak si zapůjčte vozítka a vyražte na výlet :-)

 

Zbojnická lukostřelba - hojně navštěvovaná aktivita pro děti i dospělé. Máme k dispozici luky různých velikostí. Změřte síly s ostatními hosty. Na děti čeká nějaká sladkost a na dospělé specialita z Beskyd. Porsche umí řídit každý, ale trefit se do terče šípem z luku... Jak jste na tom?

 

Po stopách zbojníka Ondráše - vydáme se na procházku beskydskou přírodou po místních cestičkách a pokusíme se najít poklad, který údajně nedaleko Lukšince zakopal zbojník Ondráš se svými druhy. Za jasného počasí nás čekají krásné výhledy na okolní hory!

 

Šamanský oheň - jeden z nejnavštěvovanějších večerních programů. Jste zváni k ohni, kde si zabubnujete na bubínky s šamanem. Ten v závěru sám zahraje třeba na karibský buben, grumle nebo didgeridoo! Vše si mohou děti i dospělí vyzkoušet. Pro všechny připravíme špekáčky, bodla, chléb a zajistíme pitný režim :-) Nenechte si tento večer ujít!

 

Noční výstup na Lysou horu s průvodcem - zájemci o velké dobrodružství a romantiku východu slunce na nejvyšším vrcholu v Beskydech si nastaví budík na 02:00 h :-) Na Sepetné v Beskydech se nelelkuje ani v noci :-) Fenomenální Lysá hora láká k výletům ve dne i v noci...

 

Hudební večery - ve vybraných dnech jste zváni do restaurace k poslechu živé muziky - regionální cimbálová muzika, klasika a rockové pecky, DJ...

 

Aquaerobic - bude probíhat v krytém bazénu Relaxcentra Sepetná a za slunečného počasí také na koupališti Sluníčko. Vyzkoušejte toto atraktivní cvičení ve vodě při muzice.

 

Cvičení na balónech - v Beskydech na Sepetné máte možnost trávit dovolenou aktivně. Ráno před snídaní si přijďte zacvičit na balónech do tělocvičny. Je to super zážitek a začátek dne.

 

Aquazorbing - jedinečný letní zážitek v kouli na vodě. Na koupališti Sluníčko si můžete vyzkoušet tuto populární aktivitu.

 

Zdravá záda jógově s pěti tibeťany - velmi aktuální cvičení, zároveň velmi oblíbené a žádané. Lektorka provází klienty cvičením, předává množství informací pro zlepšení komfortu vašich zad a pružně reaguje na otázky a potřeby klientů. Součástí cvičení je nácvik správného dýchání, prociťování dechu v různých částech těla, samotné cviky doprovázené přesným návodem lektorky, jak je provádět správně a závěrečná relaxace... Součástí lekce je cvičení "Pěti Tiběťanů" - pět cviků, které se cvičí v přesném pořadí a v určitém počtu za správného dýchání. Dlouhodobou praxí získáte energii, sílu, pružnost a omládnete či si udržíte své mládí do vysokého věku.

 

Večerní relaxace za zvuku meditačních nástrojů - po celém dni si odpočinete v leže, uslyšíte kapky deště a velmi příjemně si odpočinete. V dnešní uspěchané době je tento program téměř pokaždé plně obsazen. Je důležité si najít čas pro sebe a dopřát si relaxaci a uvolnění. Pošlete děti na pohádku v sále a odpočiňte si! 

 

Exkurze v Beskydském pivovárku - relaxační program nejen pro pány :-) Beskydský pivovárek vaří vynikající nefiltrované a nepasterované pivo. Kromě standardního beskydského ležáku, polotmavého Zbuja či medového ležáku, můžete ochutnat i některý ze speciálů. Návštěva pivovaru obsahuje prohlídku s výkladem, ochutnávku surovin a košt piva. V pivovarské hospůdce si pak můžete dopřát točené moky a také sýry, které se v pivovaru vyrábějí. Jednotlivá piva v plastu a také balené sýry je možné si zakoupit a vzít si s sebou. My už na návštěvě v pivovárku byli :-)

 

Bowlingový turnaj - na malé i velké čeká hned v neděli turnaj a samozřejmě náležité ocenění úspěšných :-) Nikdy jste nehráli? Nevadí. Pomůžeme vám i dětem, vše ukážeme, zahrát si může každý, kdo zvládne "kouli koulet" a třeba i obouruč :-) Jde přece o zábavu, ne o zlaté trenky :-)

 

Hlídání dětí - ve vymezeném čase mohou rodiče svěřit děti do péče animátorů a zajít si třeba na masáž, kávu nebo do privátního wellness :-) Hlídání probíhá standardně v dětském koutku, ale po individuální domluvě a dle počtu dětí, je možné se dohodnout třeba na programu venku :-)

 

Promítání pohádky - budeme promítat ve vymezených časech v sále hotelu Sepetná a penzionu Sluníčko. Děti si budou moci odhlasovat, na co se chtějí podívat. A rodiče si mohou dát v klidu tu sklenici vína v restauraci :-)

 

Loupežnické hry - budou probíhat na hřišti pod penzionem Sluníčko. Na horách je třeba se pořádně nadýchat čerstvého vzduchu. Čekají nás soutěže, vítězové budou odměneni.

 

S myslivcem o lese - navštivte s dětmi příjemné povídání a prezentaci beskydského myslivce, který poví zajímavosti z každodenních návštěv v horské přírodě, ukáže obyvatele lesa, trofeje a také zatroubí na rohy :-) Vše si budete moci vyzkoušet, prohlédnout si paroží a vyzkoušet své znalosti :-)

 

Discgolfový turnaj - si zahrajeme v areálu penzionu Sluníčko. Aktivita pro malé i velké. Stačí jen zvládnout hodit létající talíř. A zvítězí ten, komu se podaří nejlépe trefovat do speciálního koše. Tato aktivita je velmi jednoduchá a zábavná. Pojďte to zkusit :-)

 

Horský golf Jedinečná zábava v přírodě. Dle pravidel golfu se budete snažit dopravit míček do jamek, které se nalézají mezi stromy v lese. Přijďte se pobavit, vyzkoušet si tuto zajímavou aktivitu na čerstvém vzduchu :-)

 

Bumper ball - obrovské balony plněné vzduchem jsou velkou atrakcí všude, kde se objeví. Vlezete si dovnitř a rázem vypadáte jako obrovská koule s malýma nožičkama. Neváhejte si přijít vyzkoušet tuto aktivitu do naší tělocvičny v relaxcentru...

 

Hry pro děti v sále - dle zúčastněných dětí zvolíme aktivity. Můžeme soutěžit, malovat, něco vyrábět a zahrát si připravené stolní hry :-)

 

Florbalový turnaj - v tělocvičně bude probíhat turnaj pro rodiny s dětmi. Můžou hrát jen děti nebo smíšené družstva s rodiči. Cílem je se dobře zahrát a hlavně se pobavit.

 

 

A ještě máme krytý bazén s 90m toboganem, tělocvičnu s kurty na badminton, stolní tenis, lezeckou stěnu, sportovní trenažér (fotbal, hokej, basketbal, golf...), privátní wellness s vířivou vanou a infra kabinou s mořským klima, masáže, koupele... Kdyby přece jen počasí nepřálo, nemusíte se obávat :-)

 

Vše si můžete prohlédnout: Fotogalerie služeb Rekreačního centra Sepetná

 

Tip na výlet:

 

Po medvědích tlapkách vyražte objevovat krásy Beskyd, sbírat razítka a odměny v místních hospůdkách, penzionech, restauracích... Můžete vyhrát večeři, wellness nebo  třeba pobyt v některém ubytovacím zařízení v Beskydech. Více informací vám rádi podáme na recepci.

 

Během léta se na Sepetné určitě nudit nebudete. Přijeďte, těšíme se na vás! 

 

 

 


*(Skladba aktivit není konečná, AP budeme průběžně aktualizovat, doplňovat o novinky apod.)

 

Gastronomie

  • Pobytové stravováníPolopenze formou teplého rautu s výběrem ze 3 jídel, příloh... Více informací »
  • Stravování skupinStravování a skladba jídelního lístku je zpravidla věcí dohody... Více informací »

Novinky

18.07.2016

Soutěžte s námi a bavte se!


Vyhrajte pobyt na Sepetné a dva lístky na koncert 13. ročníku Beskydského hudebního léta, který proběhne v pátek 19. srpna. Těšit se kromě výhry můžete na vystoupení Marie Rottrové a frýdecko-místecké předkapely Big Blast! Band, kteří pro Vás připraví nezapomenutelný zážitek přímo pod Lysou horou. Nezapomeňte, že již 23. července proběhne koncert slovenské zpěvačky Kristíny.

13.06.2016

Užijte si léto ve dvou


Máte rádi hory? Chtěli byste pár dnů během léta jen tak relaxovat? Pak zadejte do navigace nebo vyhledávače „Sepetná, Ostravice“ a přijeďte. Najdete nás přímo pod nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskyd, Lysou horou (1323 m n.m.). Nabízíme pobytové balíčky „Léto ve dvou“ na 2 až 4 nocí. Balíček zahrnuje celou řadu výhod, včetně kreditu na sportovní a relaxační služby.

Archiv novinek ››

Okolí

U nás je vše na dosah, máme ideální polohu uprostřed Beskyd přímo pod nejvyšší vrcholem - Lysou horou.

  • Turistické a cyklistické stezkyCyklistika je v Beskydech velice oblíbená i díky Beskydskému cyklobusu, který vás zaveze k Vámi zvolenému bodu, ze kterého se můžete na kole vydat zpět.
  • Zajímavosti v okolíPěší turistika po kopcích Moravskoslezských Beskyd, koupání v krytém bazénu nebo dohřívaném venkovním Koupališti Sluníčko, golf, nebo jen relaxace v krásné přírodě, kterou Moravskoslezské Beskydy nabízejí. Okolí »

Napsali jste o nás

Další hodnocení naleznete na:www.czechadvisor.cz
Ohodnoťte nás.

r
e
z
e
r
v
a
c
e


Hotel Sepetná
Penzion Sluníčko
Chata MěsíčekFacebook RC Sepetná TOPlist