Horský hotel Sepetná, Ostravice
Tisknout Přidat do oblíbených

Animační program letní dovolené v Beskydech

Foto letního animačního programu

 

Letní animační program na Sepetné v Beskydech je nabitý různými aktivitami a programy pro děti, ale myslíme i na rodiče a všechny, kteří si chtějí užít dovolenou naplno. Na Sepetné nabízíme spoustu příležitostí pro aktivní trávení dovolené a současně také programy relaxační. Stačí si jen vybrat - Fotogalerie

 

Aktivity letního animačního programu (některé programy zajišťované externě mohou být nahrazeny jinými)*:

 

Dobrodružná výprava po medvědí stezce ke Zbujovi  - velmi oblíbený a záživný okružní výlet lesní cestičkou, která je značena medvídky. Je třeba sledovat stromy se značkami, aby se dobrodruzi v beskydských lesích neztratili. Odměnou se pak všem stane nádherný výhled z medvědí skály do údolí řeky Ostravice. Po cestě možná nalezneme zbojníky ukrytý poklad. Vrcholová prémie čeká v Dřevjance U Zbuja - horské hospůdce, kde stále praská dřevo v kamnech. Cestu zpět je možné si vychutnat 4km sjezdem na koloběžce. U Zbuja si můžete zapůjčit koloběžku a vrátit ji v recepci hotelu Sepetná. Více o výletu včetně fotografií.

 

Beskydská střela - na parkovišti nad hotelem Sepetná nebo na hřišti penzionu Sluníčko si budete moci zdarma vyzkoušet terénní dvoukolku segway. Nemusíte se obávat, zvládne to každý. Za dozoru animátorů projedou slalomem s přehledem i děti :-) Tip: vyzkoušejte na parkovišti a pak si zapůjčte vozítka a vyražte na výlet :-)

 

Zbojnická lukostřelba - hojně navštěvovaná aktivita pro děti i dospělé. Máme k dispozici luky různých velikostí. Změřte síly s ostatními hosty. Na děti čeká nějaká sladkost a na dospělé specialita z Beskyd. Porsche umí řídit každý, ale trefit se do terče šípem z luku... Jak jste na tom?

 

Po stopách zbojníka Ondráše - vydáme se na procházku beskydskou přírodou po místních cestičkách a pokusíme se najít poklad, který údajně nedaleko Lukšince zakopal zbojník Ondráš se svými druhy. Za jasného počasí nás čekají krásné výhledy na okolní hory!

 

Šamanský oheň - jeden z nejnavštěvovanějších večerních programů. Jste zváni k ohni, kde si zabubnujete na bubínky s šamanem. Ten v závěru sám zahraje třeba na karibský buben, grumle nebo didgeridoo! Vše si mohou děti i dospělí vyzkoušet. Pro všechny připravíme špekáčky, bodla, chléb a zajistíme pitný režim :-) Nenechte si tento večer ujít!

 

Noční výstup na Lysou horu s průvodcem - zájemci o velké dobrodružství a romantiku východu slunce na nejvyšším vrcholu v Beskydech si nastaví budík na 02:00 h :-) Na Sepetné v Beskydech se nelelkuje ani v noci :-) Fenomenální Lysá hora láká k výletům ve dne i v noci...

 

Hudební večery - ve vybraných dnech jste zváni do restaurace k poslechu živé muziky - regionální cimbálová muzika, klasika a rockové pecky, DJ...

 

Aquaerobic - bude probíhat v krytém bazénu Relaxcentra Sepetná a za slunečného počasí také na koupališti Sluníčko. Vyzkoušejte toto atraktivní cvičení ve vodě při muzice.

 

Cvičení na balónech - v Beskydech na Sepetné máte možnost trávit dovolenou aktivně. Ráno před snídaní si přijďte zacvičit na balónech do tělocvičny. Je to super zážitek a začátek dne.

 

Aquazorbing - jedinečný letní zážitek v kouli na vodě. Na koupališti Sluníčko si můžete vyzkoušet tuto populární aktivitu.

 

Zdravá záda jógově s pěti tibeťany - velmi aktuální cvičení, zároveň velmi oblíbené a žádané. Lektorka provází klienty cvičením, předává množství informací pro zlepšení komfortu vašich zad a pružně reaguje na otázky a potřeby klientů. Součástí cvičení je nácvik správného dýchání, prociťování dechu v různých částech těla, samotné cviky doprovázené přesným návodem lektorky, jak je provádět správně a závěrečná relaxace... Součástí lekce je cvičení "Pěti Tiběťanů" - pět cviků, které se cvičí v přesném pořadí a v určitém počtu za správného dýchání. Dlouhodobou praxí získáte energii, sílu, pružnost a omládnete či si udržíte své mládí do vysokého věku.

 

Večerní relaxace za zvuku meditačních nástrojů - po celém dni si odpočinete v leže, uslyšíte kapky deště a velmi příjemně si odpočinete. V dnešní uspěchané době je tento program téměř pokaždé plně obsazen. Je důležité si najít čas pro sebe a dopřát si relaxaci a uvolnění. Pošlete děti na pohádku v sále a odpočiňte si! 

 

Exkurze v Beskydském pivovárku - relaxační program nejen pro pány :-) Beskydský pivovárek vaří vynikající nefiltrované a nepasterované pivo. Kromě standardního beskydského ležáku, polotmavého Zbuja či medového ležáku, můžete ochutnat i některý ze speciálů. Návštěva pivovaru obsahuje prohlídku s výkladem, ochutnávku surovin a košt piva. V pivovarské hospůdce si pak můžete dopřát točené moky a také sýry, které se v pivovaru vyrábějí. Jednotlivá piva v plastu a také balené sýry je možné si zakoupit a vzít si s sebou. My už na návštěvě v pivovárku byli :-)

 

Bowlingový turnaj - na malé i velké čeká hned v neděli turnaj a samozřejmě náležité ocenění úspěšných :-) Nikdy jste nehráli? Nevadí. Pomůžeme vám i dětem, vše ukážeme, zahrát si může každý, kdo zvládne "kouli koulet" a třeba i obouruč :-) Jde přece o zábavu, ne o zlaté trenky :-)

 

Hlídání dětí - ve vymezeném čase mohou rodiče svěřit děti do péče animátorů a zajít si třeba na masáž, kávu nebo do privátního wellness :-) Hlídání probíhá standardně v dětském koutku, ale po individuální domluvě a dle počtu dětí, je možné se dohodnout třeba na programu venku :-)

 

Promítání pohádky - budeme promítat ve vymezených časech v sále hotelu Sepetná a penzionu Sluníčko. Děti si budou moci odhlasovat, na co se chtějí podívat. A rodiče si mohou dát v klidu tu sklenici vína v restauraci :-)

 

Loupežnické hry - budou probíhat na hřišti pod penzionem Sluníčko. Na horách je třeba se pořádně nadýchat čerstvého vzduchu. Čekají nás soutěže, vítězové budou odměneni.

 

S myslivcem o lese - navštivte s dětmi příjemné povídání a prezentaci beskydského myslivce, který poví zajímavosti z každodenních návštěv v horské přírodě, ukáže obyvatele lesa, trofeje a také zatroubí na rohy :-) Vše si budete moci vyzkoušet, prohlédnout si paroží a vyzkoušet své znalosti :-)

 

Discgolfový turnaj - si zahrajeme v areálu penzionu Sluníčko. Aktivita pro malé i velké. Stačí jen zvládnout hodit létající talíř. A zvítězí ten, komu se podaří nejlépe trefovat do speciálního koše. Tato aktivita je velmi jednoduchá a zábavná. Pojďte to zkusit :-)

 

Horský golf Jedinečná zábava v přírodě. Dle pravidel golfu se budete snažit dopravit míček do jamek, které se nalézají mezi stromy v lese. Přijďte se pobavit, vyzkoušet si tuto zajímavou aktivitu na čerstvém vzduchu :-)

 

Bumper ball - obrovské balony plněné vzduchem jsou velkou atrakcí všude, kde se objeví. Vlezete si dovnitř a rázem vypadáte jako obrovská koule s malýma nožičkama. Neváhejte si přijít vyzkoušet tuto aktivitu do naší tělocvičny v relaxcentru...

 

Hry pro děti v sále - dle zúčastněných dětí zvolíme aktivity. Můžeme soutěžit, malovat, něco vyrábět a zahrát si připravené stolní hry :-)

 

Florbalový turnaj - v tělocvičně bude probíhat turnaj pro rodiny s dětmi. Můžou hrát jen děti nebo smíšené družstva s rodiči. Cílem je se dobře zahrát a hlavně se pobavit.

 

 

A ještě máme krytý bazén s 90m toboganem, tělocvičnu s kurty na badminton, stolní tenis, lezeckou stěnu, sportovní trenažér (fotbal, hokej, basketbal, golf...), privátní wellness s vířivou vanou a infra kabinou s mořským klima, masáže, koupele... Kdyby přece jen počasí nepřálo, nemusíte se obávat :-)

 

Vše si můžete prohlédnout: Fotogalerie služeb Rekreačního centra Sepetná

 

Tip na výlet:

 

Po medvědích tlapkách vyražte objevovat krásy Beskyd, sbírat razítka a odměny v místních hospůdkách, penzionech, restauracích... Můžete vyhrát večeři, wellness nebo  třeba pobyt v některém ubytovacím zařízení v Beskydech. Více informací vám rádi podáme na recepci.

 

Během léta se na Sepetné určitě nudit nebudete. Přijeďte, těšíme se na vás! 

 

 

 


*(Skladba aktivit není konečná, AP budeme průběžně aktualizovat, doplňovat o novinky apod.)

 

Gastronomie

  • Pobytové stravováníPolopenze formou teplého rautu s výběrem ze 3 jídel, příloh... Více informací »
  • Stravování skupinStravování a skladba jídelního lístku je zpravidla věcí dohody... Více informací »

Novinky

20.10.2017

Zvýhodněný 2denní pobyt (4.-5.11.)


V termínu 4. - 5. listopadu nabízíme v hotelu Sepetná i penzionu Sluníčko zvýhodněný dvoudenní pobyt. Vyrazte na hory, užijte si pobyt na čerstvém vzduchu a dobijte trochu "baterky”. Balíček zahrnuje volný vstup do bazénu během soboty, ale i neděle. Využijte také kredit na čerpání sportovních a relaxačních služeb a dopřejte si masáž či koupel, zahrajte badminton nebo bowling.

17.10.2017

Ostravický kros


Rekreační centrum Sepetná bude jedním z partnerů prvního ročníku běžeckého závodu Ostravický kros, který se koná již tuto sobotu 21. 10. 2017 v areálu Golf & Ski Resortu v Ostravici. Sobotní akci organizují místní sportovci Jan a Jakub Zemaníkovi. Přijďte se proběhnout v areálu golfového hřiště s výhledem na beskydské vrcholky, nebo si užít závodní atmosféru a podpořit běžce.

Archiv novinek ››

Okolí

U nás je vše na dosah, máme ideální polohu uprostřed Beskyd přímo pod nejvyšší vrcholem - Lysou horou.

  • Turistické a cyklistické stezkyCyklistika je v Beskydech velice oblíbená i díky Beskydskému cyklobusu, který vás zaveze k Vámi zvolenému bodu, ze kterého se můžete na kole vydat zpět.
  • Zajímavosti v okolíPěší turistika po kopcích Moravskoslezských Beskyd, koupání v krytém bazénu nebo dohřívaném venkovním Koupališti Sluníčko, golf, nebo jen relaxace v krásné přírodě, kterou Moravskoslezské Beskydy nabízejí. Okolí »

Napsali jste o nás

Další hodnocení naleznete na:www.czechadvisor.cz
Ohodnoťte nás.

r
e
z
e
r
v
a
c
e


Hotel Sepetná
Penzion Sluníčko
Chata MěsíčekFacebook RC Sepetná TOPlist