Horský hotel Sepetná, Ostravice
Tisknout Přidat do oblíbených

Rezervace a platba individuálních pobytů

Informace v této sekci se týkají individuálních pobytů, dovolených a ubytování.

 

Jak můžete váš pobyt nebo ubytování rezervovat? 

 

- telefonicky, emailem nebo osobně na recepci Horského hotelu Sepetná. Tel. č.: +420 558 682 108, +420 603 852 111 nebo e-mail: sepetna@sepetna.cz.
- on-line rezervace s možností platby kartou na našich stránkách rezervace.sepetna.cz

 

Můžete si rezervovat buď jen ubytování, které vždy zahrnuje také snídani formou švédských stolů a volný vstup do krytého bazénu s whirlpoolem, parní kabinou, masážními lavicemi, dětským bazénkem, 90 metrovým toboganem * , s možností dokoupení večeří a dalších služeb. Nebo pro každou sezonu nabízíme výhodné pobytové balíčky, které zahrnují ubytování a další služby.

 

Způsob a možnosti platby

 

Po provedení rezervace vám bude zasláno potvrzení rezervace a vytvořen ubytovací poukaz. Aby byla vaše rezervace garantovaná, tak je potřeba uhradit v termínu zálohu, která bude uvedena v ubytovacím poukazu nebo dohodnuta s recepcí. Pokud rezervujete ubytování / pobyt na poslední chvíli, tak se dohodnete na způsobu platby s recepcí.

 

Po příjezdu nebo na konci pobytu pak doplácíte zbývající část celkové částky nebo celou částku. Během pobytu si můžete vaše účty z restaurace nebo relaxcentra atp. “posílat” na váš hotelový účet a celkovou částku pak uhradit najednou.

 

Možnosti platby / úhrady: 

 

1. v hotovosti na recepci

2. kartou na recepci (VISA, Mastercard, Maestro, American Express)

3. kartou v rámci internetové rezervace na našich stránkách rezervace.sepetna.cz

4. převodem na náš účet v Raiffeisenbank, číslo účtu 52840028/5500, jako variabilní symbol uvádějte číslo ubytovacího poukazu (info pro převody ze zahraničí najdete zde)

5. vkladem částky na náš účet (viz. bod 4) na kterékoliv pobočce Raiffeisenbank v České republice (za vklad si RB účtuje poplatek)

6. příspěvek od zaměstnavatele nebo z fondu FKSP - v případě, že vám na pobyt přispívá váš zaměstnavatel, tak vám rádi vystavíme potřebné účetní doklady (zálohovou fakturu / fakturu) na základě vaší objednávky

7. akceptujeme platby přes benefitní programy a cafeterie - Benefit Plus, Benefity, mojeBenefity.cz, Benefity Café, Gallery Beta **

8. akceptujeme různé druhy passů od firmy Sodexo, poukázky Ticket Benefits (včetně Ticket Benefits Card) od firmy Edenred a šeky od Chèque Déjeuner (Unišek, Cadhoc, Šek dovolená, Unišek+) **

9. akceptujeme vouchery Holiday Plus

10. dárkové poukazy zakoupené v RC Sepetná

11. v případě, že váš pobyt rezervujete nebo zakoupíte u některé z partnerských CK nebo u on-line prodejců ubytování, tak po příjezdu předložíte potvrzení / voucher dané CK, na jehož základě bude provedeno vyúčtování

 


 

* volný vstup do krytého bazénu je ve vyhrazených časech 10:00–12:00, 14:00–17:00 a 19:00–21:00. V případě volné kapacity je možné bazén využívat zdarma i mimo tyto časy.

 

** u rezervací přes on-line rezervační portály, cestovní kanceláře atp. účtujeme navíc příplatek ve výši 5% z částky hrazené způsoby 7 a 8. U přímých rezervací přes naše webové stránky, recepci nebo rezervační centrum RC Sepetná tento příplatek samozřejmě neúčtujeme.

Gastronomie

  • Pobytové stravováníPolopenze formou teplého rautu s výběrem ze 3 jídel, příloh... Více informací »
  • Stravování skupinStravování a skladba jídelního lístku je zpravidla věcí dohody... Více informací »

Novinky

20.10.2017

Zvýhodněný 2denní pobyt (4.-5.11.)


V termínu 4. - 5. listopadu nabízíme v hotelu Sepetná i penzionu Sluníčko zvýhodněný dvoudenní pobyt. Vyrazte na hory, užijte si pobyt na čerstvém vzduchu a dobijte trochu "baterky”. Balíček zahrnuje volný vstup do bazénu během soboty, ale i neděle. Využijte také kredit na čerpání sportovních a relaxačních služeb a dopřejte si masáž či koupel, zahrajte badminton nebo bowling.

17.10.2017

Ostravický kros


Rekreační centrum Sepetná bude jedním z partnerů prvního ročníku běžeckého závodu Ostravický kros, který se koná již tuto sobotu 21. 10. 2017 v areálu Golf & Ski Resortu v Ostravici. Sobotní akci organizují místní sportovci Jan a Jakub Zemaníkovi. Přijďte se proběhnout v areálu golfového hřiště s výhledem na beskydské vrcholky, nebo si užít závodní atmosféru a podpořit běžce.

Archiv novinek ››

Okolí

U nás je vše na dosah, máme ideální polohu uprostřed Beskyd přímo pod nejvyšší vrcholem - Lysou horou.

  • Turistické a cyklistické stezkyCyklistika je v Beskydech velice oblíbená i díky Beskydskému cyklobusu, který vás zaveze k Vámi zvolenému bodu, ze kterého se můžete na kole vydat zpět.
  • Zajímavosti v okolíPěší turistika po kopcích Moravskoslezských Beskyd, koupání v krytém bazénu nebo dohřívaném venkovním Koupališti Sluníčko, golf, nebo jen relaxace v krásné přírodě, kterou Moravskoslezské Beskydy nabízejí. Okolí »

Napsali jste o nás

Další hodnocení naleznete na:www.czechadvisor.cz
Ohodnoťte nás.

r
e
z
e
r
v
a
c
e


Hotel Sepetná
Penzion Sluníčko
Chata MěsíčekFacebook RC Sepetná TOPlist