Navštivte nás

Aktuálně


Zimní dovolená v Beskydech

obrazek aktuality

Hotel Sepetná v Ostravici je oblíbeným místem pobytů a výletů i proto, že se zde můžete kochat nádhernými výhledy na okolní beskydské vrcholy. První sněhový poprašek na nich obvykle uvidíte už v říjnu. Samozřejmě není to většinou na žádné stavění sněhuláků, ani na lyže či běžky, ale je to malá připomínka, že zima se blíží do Beskyd. A i my už nabízíme zimní pobyty.

Hotel Sepetná najdete v samém srdci Moravskoslezských Beskyd, přímo pod jejich nejvyšším vrcholem, Lysou horou (1323 m n. m.). Mnoho pěších turistů, ale i běžkařů (kousek od hotelu začíná strojově upravovaná Lysohorská magistrála) se vydává objevovat kouzlo zasněžené Lysé hory. Při dobrém počasí je výhled z vrcholu nepopsatelný. Okolní hory mnohdy vystupující z mlhy a v dáli špičky slovenské Malé Fatry nenechají žádný fotoaparát v klidu. Vždy ke konci ledna se hotel Sepetná a celé Rekreační centrum Sepetná stává centrem extrémního závodu LH24, kdy tisícovka závodníků vyběhne k vrcholu Lysé hory zdolávat 12km okruhy s převýšením 800 metrů. Kolik si myslíte, že za 24 hodin těch okruhů ti nejlepší zdolají?

Rozhodně ale nemusíte být extrémní závodník nebo pan Čupa, abyste si zimu v Beskydech užili. Můžete vyrazit do tepla útulných horských hospůdek U Veličků nebo U Zbuja, dát si horký čaj či něco ostřejšího. Zpátky na Sepetnou pak můžete dojet třeba na bobech. Bobovat se můžete vydat i na kopec u penzionu Sluníčko. A šušká se, že během letošní zimy se bude v Ostravici možná i bruslit. Hotel Sepetná je v dojezdové vzdálenosti všech oblíbených sjezdovek v okolí, na Bílé, Opálené nebo v Malenovicích. Našim hostům nabízíme ve spolupráci s lyžařskými areály jako bonus slevy na skipasy.

Po zimních aktivitách na čerstvém horském vzduchu se vydejte do RelaxCentra Sepetná. Všichni hosté ubytování v hotelu Sepetná mají volný vstup do krytého bazénu s 90metrovým toboganem, whirlpoolem, parní kabinou, dětským brouzdalištěm a dalšími aktivitami. V RelaxCentru si pak můžete rezervovat další aktivity jako bowling, badminton, sportovní trenažér nebo si dopřát relaxační masáž, koupel či saunu. V zimních pobytových balíčcích najdete také kredit na služby, který můžete čerpat právě na tyto služby nebo si kredit odečíst z ceny jako slevu.

Jaké pobyty vám v zimě nabízíme?

V lednu, až do zmíněného závodu LH24, nenabízíme pobytové balíčky, ale máme zvýhodněné ceny ubytování.

Rezervujte si ubytování

Od 29. 1. 2018 až do neděle před Velikonocemi nabízíme pobytové balíčky Zimní relax v Beskydech, který doporučujeme hlavně párům a od 1. 2. do 18. 3. pak oblíbené pobytové balíčky Jarní prázdniny pod Lysou horou s animačním programem a celou řadou dalších výhod a služeb pro rodiny s dětmi.

Tak si přijeďte užít zimu do Beskyd.

Další služby hotelu Sepetná


Pobyty v Beskydech

Přijeďte do Beskyd a poznejte oblast pod jejich nejvyšším vrcholem - Lysou horou (1323 m n. m.). Na pár dnů, víkend či dovolenou. Připravili jsme pro vás zajímavé nabídky, které kromě ubytování zahrnují v ceně celou řadu výhod včetně sportovních a relaxačních služeb RC Sepetná.

Podívejte se na kompletní nabídku pobytů v Beskydech
Kde nás najedete
Poznávejte Beskydy
začátek léta
Léto pod Lysou horou (neděle - čtvrtek)
akční nabídka
1+1 noc zdarma (2.-4. 7.)
7.-12.7.
Léto pod Lysou horou (5 nocí)

Doplňkové služby


Rekreační centrum Sepetná nabízí i další služby, proto nás neváhejte navštívit a užít si spoustu zábavy a relaxu u nás na Sepetné.