Navštivte nás

Aktuálně


Zimní dovolená v Beskydech

obrazek aktuality

Hotel Sepetná v Ostravici je oblíbeným místem pobytů a výletů i proto, že se zde můžete kochat nádhernými výhledy na okolní beskydské vrcholy. První sněhový poprašek na nich obvykle uvidíte už v říjnu. Samozřejmě není to většinou na žádné stavění sněhuláků, ani na lyže či běžky, ale je to malá připomínka, že zima se blíží do Beskyd. A i my už nabízíme zimní pobyty.

Hotel Sepetná najdete v samém srdci Moravskoslezských Beskyd, přímo pod jejich nejvyšším vrcholem, Lysou horou (1323 m n. m.). Mnoho pěších turistů, ale i běžkařů (kousek od hotelu začíná strojově upravovaná Lysohorská magistrála) se vydává objevovat kouzlo zasněžené Lysé hory. Při dobrém počasí je výhled z vrcholu nepopsatelný. Okolní hory mnohdy vystupující z mlhy a v dáli špičky slovenské Malé Fatry nenechají žádný fotoaparát v klidu. Vždy ke konci ledna se hotel Sepetná a celé Rekreační centrum Sepetná stává centrem extrémního závodu LH24, kdy tisícovka závodníků vyběhne k vrcholu Lysé hory zdolávat 12km okruhy s převýšením 800 metrů. Kolik si myslíte, že za 24 hodin těch okruhů ti nejlepší zdolají?

Rozhodně ale nemusíte být extrémní závodník nebo pan Čupa, abyste si zimu v Beskydech užili. Můžete vyrazit do tepla útulných horských hospůdek U Veličků nebo U Zbuja, dát si horký čaj či něco ostřejšího. Zpátky na Sepetnou pak můžete dojet třeba na bobech. Bobovat se můžete vydat i na kopec u penzionu Sluníčko. A šušká se, že během letošní zimy se bude v Ostravici možná i bruslit. Hotel Sepetná je v dojezdové vzdálenosti všech oblíbených sjezdovek v okolí, na Bílé, Opálené nebo v Malenovicích. Našim hostům nabízíme ve spolupráci s lyžařskými areály jako bonus slevy na skipasy.

Po zimních aktivitách na čerstvém horském vzduchu se vydejte do RelaxCentra Sepetná. Všichni hosté ubytování v hotelu Sepetná mají volný vstup do krytého bazénu s 90metrovým toboganem, whirlpoolem, parní kabinou, dětským brouzdalištěm a dalšími aktivitami. V RelaxCentru si pak můžete rezervovat další aktivity jako bowling, badminton, sportovní trenažér nebo si dopřát relaxační masáž, koupel či saunu. 

Tak si přijeďte užít zimu do Beskyd.

Další služby hotelu Sepetná


Doplňkové služby


Resort Sepetná nabízí i další služby, proto nás neváhejte navštívit a užít si spoustu zábavy a relaxu u nás na Sepetné.