Navštivte nás

Aktuálně


Co navštívit v okolí hotelu Sepetná?

obrazek aktuality

Beskydy jsou v současné době nejatraktivnější přírodní oblast České republiky. Sjíždí se sem lidé nejen ze všech koutů České republiky, ale i ze zahraničí. Krásu Beskyd chce zkrátka na vlastní kůži prožít každý. Pokud jste se vydali do Beskyd nebo tento výlet plánujete a pokud jste se ubytovali v hotelu Sepetná, oceníte vědět, kam vyrazit a co se v blízkosti hotelu nachází. I když je hotel nádherný, nestačí se na Beskydy dívat, ale musíte být jejich součástí. Poradíme vám tedy, kam se vydat v době, kdy budete v Beskydech.

Jak jsme zmínili, Beskydy jsou v současné době nejatraktivnější přírodní oblastí České republiky. Turisté se sem sjíždí z různých dálek, aby splnili své turistické cíle. Jenže co je tím nejatraktivnějším a nejčastějším turistickým cílem?

Vzhůru na Lysou horu. Půjdete pěšky nebo pojedete na kole?

Důvodem, proč tolik turistů jezdí do Beskyd, je to, že se zde nachází Lysá hora. Jedná se o nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd, který nabízí nádherný pohled na celé širé Beskydy. Ať už sem jedete v létě, v zimě nebo v listopadu, vždy jsou Beskydy jiné - jinak krásné.

Ať už sem jedete poprvé nebo poněkolikáté, víte, že Lysou horu můžete zdolat i jinak než pěšky? Můžete si například vzít kolo a zdolat Lysou horu ze sedadla kola! Nebo je možné půjčit si elektrokola, která vás taktéž dovezou až na vrchol zdejšího nejvyššího vrcholu. Cestu dolů si pak můžete zpestřit jízdou na koloběžce.

Už jste viděli Satinské vodopády?

Zatímco Lysá hora je spíše pro dobrodruhy, Satinské vodopády jsou něco pro jemné, romantické duše. Jedná se o přírodní památku, kterou v současné době spravuje AOPK ČR Správa CHKO Beskydy.

Satinské vodopády budou stejně jako Lysá hora nezapomenutelným zážitkem, k němuž se budete chtít neustále vracet. Jen málokde se najdou tak krásné přírodní úkazy jako právě v Moravskoslezských Beskydech.


Další služby hotelu Sepetná


Doplňkové služby


Resort Sepetná nabízí i další služby, proto nás neváhejte navštívit a užít si spoustu zábavy a relaxu u nás na Sepetné.